Apie mus


Vilniaus autobusų stotis atidaryta 1974 m. balandžio 4 d. Projekto autorius – prof. Vytautas Brėdikis. Stoties patalpos užima 5500 kv. m. Autobusų stotis yra Vilniaus centre, šalia geležinkelio stoties, tad ją patogu pasiekti tiek miesto transportu, tiek taksi ar nuosavu automobiliu. Tarpmiestinių ir tarptautinių bilietų kasose kasmet parduodama apie du milijonus bilietų.
Jūsų patogumui autobusų stotyje veikia moderni keleivių informavimo sistema, tarpmiestinių ir tarptautinių bilietų kasos, bagažo ir siuntų skyrius, erdvi laukimo salė, pinigų bankomatai, kavos aparatai, greitosios užkandinės ir kavinės, taksi aikštelės, prekybos centras.
Stotyje įsikūrusioje tarptautinių bilietų agentūroje galite įsigyti ne tik autobusų, bet ir keltų bilietus, lėktuvų bilietus, traukinių bilietus, užsisakyti viešbutį daugelyje Europos miestų, sudaryti kelionės ar civilinės atsakomybės draudimą.
Be pagrindinės paslaugos — keleivių pervežimo, tarpmiestiniais, tarptautiniais ir užsakomaisiais reisais Vilniaus autobusų stotis užsiima papildoma veikla:

  • gabena siuntas;
  • teikia bagažo saugojimo paslaugas;
  • parduoda bilietus į tarptautinius maršrutus;
  • nuomoja reklamos plotus ant autobusų;
  • teikia transporto techninio aptarnavimo paslaugas.