fbpx

Specialioji pagalba


INFORMACIJA KELIAUTOJAMS SU SPECIALIAISIAIS POREIKIAIS

Vilniaus autobusų stotis yra pritaikyta keliautojams, turintiems judumo, regos, klausos negalių, taip pat ir su neįgaliųjų vežimėliais.

 

Perkant bilietus internetu:

Jei vykstant yra reikalinga specialioji pagalba, prieš perkant norimus bilietus būtina susisiekti su Vilniaus autobusų stoties budinčia administratore numeriu +370 611 13426 arba paštu [email protected] ir pasitikslinti, ar norimame reise yra nurodytai negaliai pritaikyta vieta. Jeigu pageidaujamos vietos yra laisvos, keleivis gali pirkti bilietą ir susitarti dėl visos reikalingos pagalbos stotyje.

Jei norimame reise vietos nėra, administratorė mielai padės rasti kitą reisą.

Keliautojams su vežimėliais pritaikyti autobusų reisai (su keltuvais) bilietų pirkimo sistemoje yra pažymėti specialiu ženklu (žr. nuotrauką žemiau).

 

 

Svarbu! Siekdami užtikrinti vietą Jūsų norimame reise, keleivių su negalia prašome susisiekti su stoties administratore likus ne vėliau nei 36 val. iki išvykimo, o į stotį atvykti ne vėliau nei 30 minučių prieš išvykimą.

 

Perkant bilietus stoties kasoje:

Perkant bilietus stoties kasose taip pat būtina kasininkę(-ą) įspėti apie visą pageidaujamą pagalbą. Taip pat prašome atvykti pirkti bilietų ne vėliau nei 36 val. iki išvykimo, o kelionės dieną į stotį atvykti ne vėliau nei 30 min. prieš išvykimą.

Visą papildomą reikiamą informaciją suteiks autobusų stoties budinti administratorė numeriu +370 611 13426 arba el. paštu [email protected]

Svarbu: TOKS autobuso lifto maksimali keliamoji galia – 350 kg.

Patogių ir sklandžių kelionių!