Kur galėčiau gauti informaciją apie autobusų tvarkaraščius?

Visus autobusų tvarkaraščius rasite internetinėje svetainėje www.autobusubilietai.lt. Taip pat galite skambinti trumpuoju numeriu 1661 (0,43 min/€), 89000(1661) (0,26 €).

Kur kreiptis, jei autobuse buvo palikti ar pamesti daiktai?

Dėl pamestų daiktų autobusuose prašome kreiptis pas vežėją. Jeigu daiktus palikote Tolimojo keleivinio transporto kompanijos autobuse, prašome kreiptis numeriu +370 611 13426 arba elektroniniu paštu budintis@toks.lt.

Pavėlavau į autobusą, ar man bus grąžinti pinigai?

Po autobuso išvykimo pinigai už nepanaudotą bilietą grąžinami dviem atvejais: pateikus gydytojo pažymą, bei policijos pažymą (jei buvote užpultas, patekote į avariją ar kitaip nukentėjote nuo kitų asmenų ir dėl to nespėjote į autobusą). Šiais abiem atvejais grąžiname 75% kelionės vertės.

Ar galima autobuse vežti gyvūną?

Tarpmiestiniuose maršrutuose gyvūnus galima vežti tam skirtoje taroje (matmenų suma 120 cm.) gali būti bet kokio tipo – plastmasinė dėžė, odinis ar pintas krepšys ir pan. Tarptautinėse kelionėse, pagal „Eurolines“ vežėjų taisykles gyvūnus vežtis draudžiama.

Ar mano dešimties metų vaikui yra taikoma nuolaida keliauti autobusu Lietuvoje?

Bendrojo ugdymo mokyklų moksleiviams, kuriems yra sukakę 10 metų ir daugiau – valstybės kompensuojamos nuolaidas nėra taikomos.