fbpx

TOKS NEO autobusaiNaujutėliai, modernūs, vokiškos SETRA markės TOKS NEO autobusai atitinkanka griežčiausius europinius saugumo, komforto ir ekologijos standartus, pasižymi ypatingomis komforto sąlygomis, keleiviams siūlo pramogų paketą:

Autobusuose veikia nemokamas bevielis internetas.

Autobusuose įdiegtas modernus media centras keleiviams siūlo muzikos įrašus, filmus ir žurnalus įvairiomis kalbomis, patogų naršymą internete, galimybę sekti savo kelionę pagal GPS koordinates. Norintys padėkoti, išreikšti nusiskundimą, pateikti klausimus, pageidavimus ar pasiūlymus, mediacentro atsiliepimų lange gali tai padaryti kelionės metu.

Kelionės metu nereikia jaudintis, kad išsikraus įrenginys, prie kiekvienos sėdynės yra įrengti elektros lizdai.

TOKS NEO autobusuose sėdimos vietos keleivių komfortui suprojektuotos su didesniais tarpais kojoms. Šachmatinė sėdynių išdėstymo tvarka leidžia grožėtis aplinkos vaizdais ne tik prie lango sėdinčiąjam.

Visada galvojame apie mūsų klientus ir jų patogumą keliaujant. Pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje suteikėme galimybę už bilietą atsiskaityti banko kortelėmis autobusuose.

Kelionės komfortiškumą taip pat užtikrina: šviesus ir erdvus autobuso salonas, patogios rankino bagažo lentynos, kondicionavimo sistema, tualetas, elektroninės švieslentės, didelis bagažo skyrius.

TOKS Neo autobusai iš Vilniaus autobusų stoties važiuoja šiais maršrutais:

Klaipėda 6:00, 6:40, 7:50, 11:35

Palanga 14:50, 23.00

Šventoji 8:50

Mažeikiai 6:30, 11:10

Naujoji Akmenė 7:50

Bilietus kelionėms TOKS NEO autobusais galite įsigyti www.autobusubilietai.lt puslapyje, Vilniaus autobusų stotyje ir savitarnos kasose.