Bagažinė


Bagažas priimamas ir išduodamas Vilniaus autobusų stoties siuntų terminale

I 07.00 – 21.00 val.
II-V 05.25 – 21.00 val.
VI 05.25 – 20.45 val.
VII 07.00 – 20.45 val.

Bagažo saugojimo kaina 2,50 € už vieną bagažo vieneto saugojimą 1 pilną ar nepilną kalendorinę dieną, nuo siuntų skyriaus darbo laiko pradžios, iki jo darbo laiko pabaigos.

Bagažo saugojimo  taisyklės:

  1. Klientų bagažo saugojimas organizuojamas autobusų stotyje įrengtose patalpose.
  2. Draudžiama stočių bagažinėse saugoti lengvai užsidegančias, sprogstančias, dvokančias, gailias medžiagas, suslėgtas arba suskystintas dujas, išskyrus dujas portatyviniuose balionuose, smailius pjaunančius daigtus, nesuvyniotus arba be apvalkalų šaunamuosius ginklus, griozdišką bagažą, trukdantį praeiti, gyvūnus be taros.
  3. Saugojamas už mokestį rankinis bagažas ne didesnis kaip 1000 x 500 x 300 mm arba jeigu bendra matmenų suma neviršija 1800 mm, nepriklausomai nuo to, ar klientas turi dokumentus važiuoti autobusu.
  4. Priimtas saugoti bagažas turi būti tvarkingai supakuotas, išimtis – tam tikri daiktai, kurie negali būti saugomi neįpakuoti.
  5. Priimtas į bendrą bagažinę iš klientų bagažas saugomas iki 30 parų, po to dalyvaujant komisijai nurašomas pagal įsakymą 2006 05 23 nr. 71.
  6. Už kiekvieno bagažo saugojimą bendrose bagažinėse imamas nustatytas patvirtintas mokestis už pilną ar nepilną kalendorinę parą.
  7. Priimdamas bagažą ekspeditorius ant vieno iš dviejų kvitų užrašo  kliento pavardę ir pritvirtina prie bagažo, kita kvitą įteikia klientui.
  8. Gražindamas bagažą ekspeditorius iš kliento paima kvitą , sutikrina kliento pavardė ir Nr. su kvitų pritvirtintų ant bagažo.Kvito nr. įregistruojami į paros ataskaitą , nurodant bagažo paėmimo datą.
  9. Jeigu bagažas saugojamas daugiau kaip vieną kalendorinę parą, imamas patvirtintas nustatytas papildomas mokestis už papildoma pilną ar nepilną kalendorinę parą. 
  10. Klientui pametus kvitą  bagažas yra išduodamas pateikus asmens dokumentą ir raštiška prašymą.